Co nowego?

KGB na Balearach 2018-09-24 08:47

Jak donoszą niektórzy - nową koszulkę KGB widziano na Morzu Śródziemnym.  Oto fotografia zrobiona w marinie Palma de Mallorca. 35 lat KGB "rozgłasza" tam nasz przyjaciel Marcin Mazurek, współwłaściciel firmy Sema-Print. Navigare necesse est - wiadomo. Za to żeglowanie z naszym jubileuszem na piersi - to dla nas już zaszczyt. Marcin - dzieki. 

Zapraszamy na pokład 20 X, na 19.00 - do ARKI.

Sztandar KGB na Cyprze 2018-09-19 12:55

No, może lekka przesada z tym sztandarem, ale nasze imię noszone na piersi gdzieś w dalekich krajach działa tak samo! Poniżej obrazek z kolejnego kraju, który z naszą koszulką odwiedzał  nasz Ambasador Jacek. Zdjęcie pochodzi z Cypru, a dokładniej - z Pafos. Jacku - dzięki.

Do zoba wkrótce, na naszym koncercie jubileuszowym.

 

Koncert Jubileuszowy 2018-08-17 13:59

Tak, tak: to już w tym roku stuknie nam 35-tka. Przygotowujemy więc dla Was ( i dla nas) atrakcji moc, by godnie i hucznie obejść tę rocznicę. Koncert w Arce będzie dla nas wydarzeniem sezonu. Mamy nadzieję, że nie zabraknie tam nikogo z Was. Oto już jest okoliczościowy obrazek, którym to wydarzenie zapowiadamy.

Mobilna Ambasada KGB: Filipiny 2018-06-25 11:43

Jacek - nasz niestrudzony i nieustraszony Ambasador - tym razem wybrał się na Filipiny. Co niósł ze sobą, rozpięte na ramionachi? Oczywiście nasz T-shirtowy obrazek. Jacku - jak zwykle trzymasz poziom. Dzięki.

(Zdjęcie z wyspy Bohol, zrobione w drodze do Czekoladowych Wzgórz)